Kolejna szansa dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Kolejna szansa dla Kół...

Wystartowała szósta edycja autorskiego konkursu KSOW „Koła Gospodyń...
Eurovelo na Mazowszu

Eurovelo na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie aż 1 100 km tras dróg rowerowych....
"Tłusta zabawa dla seniorów"

"Tłusta zabawa dla seniorów"

8 lutego o godzinie 12:00 Nowe Kino w Siedlcach zaprasza serdecznie Seniorów...
„Pustynie” wernisaż wystawy fotograficznej Jarosława Stelingowskiego.

„Pustynie” wernisaż wystawy...

9 lutego (piątek) o godzinie 17:00 w  Galerii Miejskiej Biblioteki...
Portret Wielkiej Damy - Profesor Janina Gardzińska (1944-2022)

Portret Wielkiej Damy -...

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na promocję książki pt....
26
Poniedziałek
Luty 2024
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
123
imieniny:
Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Najlepsi nauczyciele na Mazowszu wybrani!

2023-11-27 18:32:38

Aż 48 nauczycieli odebrało w piątek z rąk Elżbiety Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego, wyróżnienia w 6. edycji konkursu dla nauczycieli-opiekunów stypendystów w projekcie dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Każdy z nich otrzymał od samorządu Mazowsza nagrodę finansową w wysokości 4 tys. zł.

Wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.Członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc zwraca uwagę naduże zaangażowanie nagrodzonych nauczycieli w pracę z uczniami. –Pasja, zaangażowanie, poczucie misji – to cechy charakteryzujące prawdziwego pedagoga. Bez nich nie może być mowy o rzetelnym i efektywnym uczeniu dzieci i młodzieży, tym bardziej jeśli chodzi o wyjątkowo uzdolnionych uczniów, którzy potrzebują szczególnego oraz indywidualnego podejścia. O naszych laureatach nagrodzonych w tegorocznym konkursie realizowanym przez samorząd Mazowsza, mogę z dumą powiedzieć, że to fantastyczni, oddani nauczyciele i wspaniali ludzie. Dzielą się ze swoimi podopiecznymi, nie tylko wiedzą oraz doświadczeniem, ale bardzo często poświęcają także swój czas prywatny.

Celem organizowanego od 2017 roku przez samorząd Mazowsza konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2022/2023” jest wyłonienie najlepszych nauczycieli-opiekunów, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Projekt był skierowany do uczniów szkół podstawowych klas VII i VIII oraz liceów ogólnokształcących z obszaru województwa mazowieckiego, którzy są wyjątkowo uzdolnieni w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości.

W tegorocznej edycji komisja konkursowa wyłoniła 48 laureatów z całego Mazowsza. W tym roku laureaci otrzymali nagrody finansowe w wysokości 4 tys. zł.

 

 

Lista nagrodzonych nauczycieli  w projekcie „Opiekun Stypendysty Roku 2022/2023”:

Rejon ciechanowski

1. Pani Małgorzata Bajorek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi                   im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku

2. Pani Krystyna Jankowska- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku

3. Pan Zbigniew Krystkiewicz- Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej

4. Pan Mirosław Łabanowski- Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie

5. Pani Agnieszka Maruszewska- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego                           w Ciechanowie

6. Ewa Marzec- Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie

7. Dorota Sobocińska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku

8. Justyna Turkowska- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwińsku nad Wisłą

Rejon ostrołęcki

1. Pan Tomasz Biedrzycki- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce

2. Pani Joanna Jaworska- Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie

3. Pani Anna Koronka- I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce

4. Pani Sylwia Leoniak- Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej

5. Pani Dorota Piersa- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Lelis

6. Pan Adam Rostkowski- Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej

7. Pani Małgorzata Żychowska- Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie

Rejon płocki

1. Pan Cezary Obczyński- Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego                  w Płocku

2. Pani Monika Salamon- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku

3. Pan Józef Urbański- Liceum Ogólnokształcące im. Mjr Henryka Sucharskiego w Sierpcu

4. Pani Aneta Wasilewska- Liceum Ogólnokształcące im. Mjr Henryka Sucharskiego w Sierpcu

5. Pan Łukasz Włodarski- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie

6. Pani Barbara Wojda- Liceum Ogólnokształcące w Zawidzu Kościelnym

Rejon radomski

1. Pani Jolanta Bilska-Sulima- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. KEN w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Radomiu

2. Pani Joanna Ćwiklak- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Pionkach

3. Pani Ewelina Dębicka- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

4. Pani Lidia Dziwisz- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Gustawa Bema w Lipsku

5. Pan Witold Kosiec- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego we Wrzeszczowie

6. Pani Aneta Łabęcka-Pasek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Syrokomli              w Radomiu

7. Pani Agnieszka Matysiak- I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu

8. Pani Iwona Sutkowska- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Pionkach

9. Pani Iwona Wilk- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

10. Pani Izabela Wójcik- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

11. Pan Łukasz Zawistowski- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi                 im. Św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu

 

Rejon siedlecki

1. Pani Katarzyna Dudziak- Zespół Oświatowy w Wiśniewie

2. Pani Katarzyna Głuchowska- II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

3. Pani Anita Miazga- Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

4. Pan Sławomir Miernicki- I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach

5. Pani Weronika Paczuska- Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Siedlcach

 

Rejon warszawski

1. Pani Magdalena Biadun- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918                           w Legionowie

2. Pani Agnieszka Biniewska-Waremczuk- Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej                           w Warszawie

3. Pan Katarzyna Czyż- Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego                      w Ząbkach

4. Pani Hanna Fuśnik- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Zielonce

5. Pani Magdalena Krajewska- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii

6. Pan Wojciech Kraszewski- Liceum Ogólnokształcące w Chmurze w Warszawie

7. Pani Agnieszka Kufel-Rudnicka- Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego                                 w Warszawie

8. Pani Karolina Kujawska-Gąsior- Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

9. Pani Weronika Laskowska- Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus w Warszawie

10. Pani Krystyna Raczyńska vel Wasiluk- Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie

11. Pan Artur Smaga- Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta w Warszawie

 

 

 

 

 

 

Informacja prasowa

Rzecznika Prasowego

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie



Wystartowała szósta edycja autorskiego konkursu KSOW „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie”.

2024-02-24 18:38:09

W województwie mazowieckim powstanie aż 1 100 km tras dróg rowerowych. Pierwsze dwie umowy dotyczące koncepcji budowy ok. 550 km tras rowerowych zostały właśnie podpisane. Mowa o trasach...

2024-02-13 20:13:25

8 lutego o godzinie 12:00 Nowe Kino w Siedlcach zaprasza serdecznie Seniorów na Tłusty Czwartek.

2024-02-06 18:47:08

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!