Siedlce przyjazne...

Siedlce znalazły się w gronie wyróżnionych w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom ”  w kategorii gmin o liczebności od 50 do 100 tys. mieszkańców.

czytaj więcej »

Siedlce przyjazne rowerzystom

Fotorelacja z BIG...

Dzisiaj nad siedleckim zalewem Muchawka grupa mieszkańców naszego miasta pojawiła się   z proekologicznym przesłaniem wyrażając swoje poparcie dla czystych wód w morzach, rzekach i jeziorach,...

czytaj więcej »

Fotorelacja z  BIG JUMP 2016 nad siedleckim zalewem Muchawka

Siedlce turystyczne –...

Miejski Ośrodek kultury w Siedlcach ma kolejny pomysł na to, by wakacje w mieście nie były nudne i właśnie ogłosił konkurs fotograficzny pod hasłem "Siedlce turystyczne".

czytaj więcej »

Siedlce turystyczne – konkurs fotograficzny

Nowe trasy Biegu...

Niezmiernie miło nam poinformować, że mamy już oficjalny atest PZLA na dwie zupełnie nowe trasy VII Biegu Siedleckiego Jacka. 

czytaj więcej »

Nowe trasy Biegu Siedleckiego Jacka

IV BIG JUMP w Siedlcach

10 lipca, w jednym czasie nie tylko mieszkańcy Siedlec, Polski, ale też  innych krajów europejskich wejdą do wody,  aby w ramach BIG JUMP zamanifestować poparcie dla zdrowych i czystych rzek...

czytaj więcej »

IV BIG JUMP w Siedlcach

V Rowerowy Rajd...

15 czerwca 2015 r. Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach już po raz V  organizuje Rowerowy Rajd Dwójki Szlakiem Rezerwatów Przyrody.

czytaj więcej »

V  Rowerowy Rajd Dwójki Szlakiem Rezerwatów Przyrody

Szukaj

Dołącz do
swoich znajomych!