a4c3392edb9bb899a2b84c1566eb9ee9.jpg
Kwatera Ł na cmentarzu wojskowym na Powązkach - wykład

Kwatera Ł na cmentarzu...

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Muzeum Regionalne w...
Kolejna sparingowa wygrana Pogoni

Kolejna sparingowa wygrana...

W spotkaniu sparigowym Pogoń Siedlce pokonała Mazovię Mińsk Mazowiecki 5:0.
Pewny triumf Ósemki

Pewny triumf Ósemki

W I meczu fazy play-off Ósemka Siedlce wygrała na wyjeździe z MUKS Tomaszów...
Płoną trawy na ul. Piaskowej

Płoną trawy na ul. Piaskowej

Już od wielu lat przełom zimy, wiosny oraz przedwiośnie to okresy, w...
Pomóżmy zidentyfikować złodzieja

Pomóżmy zidentyfikować...

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości...
20
Środa
Luty 2019
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Anety, Lehca, Leona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Zobacz, kiedy do Twojego domu przyjdzie ksiądz. Kolęda 2019 w Siedlcach

2019-01-03 21:34:34

We wszystkich parafiach w Siedlcach trwają wizyty duszpasterskie. Publikujemy harmonogramy poszczególnych parafii.

(W nawiasie parafie podają liczbę kapłanów sprawujących kolędę)  

Parafia Katedralna
pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach

Piątek 4 stycznia 

od godz. 15.30 Chopina (1),  Katedralna – domy (1), Kiepury 1 i 2 (2),Mała i Joselewicza (1),  Wieniawskiego (2)

od godz. 17.00 Czerwonego Krzyża – domy (1),Sportowa (1)

Sobota 5 stycznia 

od godz. 9.00 Piłsudskiego – całość (5).

od godz. 15.30 Asłanowicza 29, 32a i 34 (1),Browarna 1 i 3 (1),Szymanowskiego – całość (4)

Poniedziałek 7 stycznia 

od godz. 15.30 10 Lutego 15 A, B, C (7)

Wtorek 8 stycznia 

od godz. 15.30 Czerwonego Krzyża 40 (2),  Lelewela – całość (2), Rynkowa 4 (3)

Środa 9 stycznia 

od godz. 15.30 Asłanowicza 17 i Czerwonego Krzyża 15 (1),  Czerwonego Krzyża 21 (4), Czerwonego Krzyża 23 (2)

Czwartek 10 stycznia 

od godz. 15.30 Pułaskiego – całość (6)

Piątek 11 stycznia 

od godz. 15.30 Kamińskiego (1),11 Listopada 24 (2),  10 Lutego – domy i bloki oprócz nr 15A,B,C (4), Wiolinowa (1)

Sobota 12 stycznia 

od godz. 9.00  Cmentarna – bez bloków (3 księży), Piaskowa, Cicha i Kablowa (4)

od godz. 15.30 11 Listopada 16 (2),  11 Listopada 18 (1), 11 Listopada 22 i 32 (5)

 

 

Parafia Bożego Ciała wizyta duszpasterska na 05.01.2019

Sobota 5 stycznia 

od godz. 9.00 Okrężna  (4)

 

Parafia Ducha Świętego

Piątek 4 stycznia

od godz. 9.00 Chłodna, Hoża, Ściegiennego (stare budownictwo), Ściegiennego 4, Słoneczna (domy wolnostojące), 3-go Maja – numery nieparzyste od 1 do 33 (bez bloków 7, 9, 11 i 13 )

godz. 16.00 Wyszyńskiego 12, Formińskiego 22

Sobota 5 stycznia

od godz. 9.00 Białki

od godz. 16.00 Wyszyńskiego 3 i 5, Solskiego 6, Kilińskiego (stare budownictwo – numery od 15 do 33)

Poniedziałek 7 stycznia

od godz. 9.00 kol. Białki, Grabianów (z ul. Pogodną, Świerkową, Słoneczną i Srebrną)

od godz. 16.00 Wyszyńskiego 7, 13, 15 i 33, Młynarska 2, 3 i 12, Formińskiego 20

Wtorek 8 stycznia

od godz. 9.00 Floriańska (domy wolnostojące), Furmańska, Wyszyńskiego 14

od godz. 16.00 Gliniana, Fabryczna (domy wolnostojące),  Fabryczna 8 i 10, Ściegiennego 9/15

Środa 9 stycznia

od godz. 16.00 Sekulska 15, 15A i 15B, Wyszyńskiego 29

Czwartek 10 stycznia

od godz. 16.00 Ściegiennego 2, Floriańska 22, 24 i 26, Sulimów (domy wolnostojące), Sulimów 22, Słoneczna 5

Piątek 11 stycznia

od godz. 16.00 Formińskiego 16, Wyszyńskiego 23 i 31

Sobota 12 stycznia

od godz. 9.00 Grabianów ( Wrzosowa, Pogodna, Sportowa, Poziomkowa)

od godz. 16.00 Wyszyńskiego 17 i 19, Sulimów 22A

Poniedziałek 14 stycznia

od godz. 16.00 3-go Maja 35, 37 i 40, Sulimów 35

Wtorek 15 stycznia

od godz. 16.00 Radzyńska i Łukowska, Solskiego 4

Środa 16 stycznia

od godz. 16.00 Woszczerowicza 5

Czwartek 17 stycznia

od godz. 16.00 Młynarska 10, Wyszyńskiego 21 i 27

Piątek 18 stycznia

od godz. 16.00 Sulimów 22B i 28

Sobota 19 stycznia

od godz. 9.00 Sulimów 30 i 31 (nowy blok)

 

Parafia Świętego Józefa

Piątek 4 stycznia

od godz. 15.30 Jagiełły 23 (4), Nowy Świat 2 (1), Sokołowska 71 (2) i 81 (1)

od godz. 18.30 Nowy Świat 8 (3 ) i 14 (4)

Sobota 5 stycznia

od godz. 9.00 Jagiellońska (2), Broniewskiego i Tuwima (2), Okrzei (2 ), Rejtana i Pola (1)

od godz. 15.30 Nowy Świat 5 (3) i 11 (4)

Poniedziałek 7 stycznia

od godz. 15.30 Batorego 5 (1), Sokołowska 77 (1), Żytnia 26 (3)

Wtorek 8 stycznia

od godz. 15.30 Chrobrego 3 (1), Nowy Świat 3 (2) i 4 (2), Sokołowska 87 (1)

Środa 9 stycznia

od godz. 15.30 Chrobrego 21 (3), Sokołowska 88 (3)

od godz. 18.30 Nowy Świat 9 (3) i 15 (2)

Czwartek 10 stycznia

od godz. 15.30 Chrobrego 9 (4), Północna (1), Sokołowska 75 (2)

od godz. 18.30 Chrobrego 5 (2), Mieszka I 18 (2), Żytnia 28 (2)

Piątek 11 stycznia

od godz. 15.30  Chrobrego 15 (4), Sokołowska 79 (2)

od godz. 18.30 Nowy Świat 7 (5)

Sobota  12 stycznia

od godz. 9.00 Bema (2), Chrobrego 6 (2) Graniczna (domki) (1), Żeromskiego (1)

od godz. 15.30 Nowy Świat 13 (3), Sierakowskiego (1), Sokołowska 80 (1) i 84 (1)

Poniedziałek 14 stycznia

od godz. 15.30  Batorego 7 (1), Chrobrego 8 (2), Mieszka I 8 (2)

Wtorek 15 stycznia

od godz. 15.30 Mieszka I 4 (1) i 19 (1), Sokołowska 83 (1) i 93 (2)

Środa 16 stycznia

od godz. 15.30  Chrobrego 7 (3), Sokołowska 85 (1)

Czwartek 17 stycznia

od godz. 15.30 Mieszka I 14 (2) I 16 (3)

Piątek 18 stycznia

od godz. 15.30 Chrobrego 19 (3), Graniczna 25 (1), Jagiełły 13 (1), Mieszka I 2 (1)

Sobota 18 stycznia

od godz. 9.00 Chrobrego 12 (2) i 14 (4)

od godz. 15.30 Mieszka I 6 (2), 10 (2) i 22 (2)

Poniedziałek 21 stycznia

od godz. 15.30  Mieszka I 20 (1), Nowy Świat 1 (2) i 17 (2)

Wtorek 22 stycznia

od godz. 15.30 Rodziny zgłoszone w późniejszym terminie (3)

 

Parafia Św. Maksymiliana Kolbe wizyta duszpasterska na okres  04 - 05.01.2019

Piątek 4 stycznia

od godz. 16.00 Poniatowskiego oraz Gospodarcza 15 i 17

Sobota 5 stycznia

od godz. 9.00 Kwiatowa, Truskawkowa, Tęczowa, Dworkowa i część ul. Korczewskiej od ul. Kwiatowej do rzeki Helenki (5)

 

Parafia Św. Teresy

Piątek 4 stycznia

 od godz. 16.00 Unitów Podlaskich – blok nr 1 (kl. I, II),  Podlaskich – blok nr 2 (kl. I, II, III), Unitów Podlaskich – blok nr 3 (kl. I, II, III), Unitów Podlaskich – blok nr 3 (kl. V, IV), Unitów Podlaskich – blok nr 5 (kl. I, II), Unitów Podlaskich – bloki: nr 13 (kl. I, II), nr 8 (od początku), Artyleryjska (od końca)

Sobota 5 stycznia

od godz. 09.00 Myśliwska (od końca), Myśliwska (od początku), Łowcza, Sosnowa (domki jednorodzinne), Dzieci Zamojszczyzny – blok nr 39, Dzieci Zamojszczyzny, Borowikowa, Dzieci Zamojszczyzny, Chmielna, Wędkarska, Rybacka, Podmiejska, Piwna, Kurkowa, Strzelecka

Niedziela 6 stycznia

od godz. 14.00 Partyzantów - 14 A, Partyzantów - 14 B, Partyzantów - 14 C, Partyzantów - 14 D, Partyzantów - 14 E

Poniedziałek 7 stycznia

od godz. 16.00 Partyzantów - 14 F, Partyzantów –14 G, Chłopickiego, Dwernickiego

Wtorek 8 stycznia

od godz. 16.00 Unitów Podlaskich – blok nr 10 (kl. I, II, III), Unitów Podlaskich – blok nr 10 (kl. VI, V, IV), Żeglarska – blok nr 4 (kl. I, II, III), Żeglarska – blok nr 6 (kl. I, II, III), Skrzyneckiego, Koszarowa (domy jednorodzinne) od początku i od końca

Środa 9 stycznia

od godz. 16.00 Unitów Podlaskich - blok nr 11 (kl. I, II, III), Unitów Podlaskich – blok nr 11 (kl. VI, V, IV), Unitów Podlaskich – blok nr 11 (kl. IX, VIII, VII), Unitów Podlaskich – blok nr 12 (kl. I, II, III, IV), Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. I, II, III), Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. V, IV), Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. VI, VII)

Czwartek 10 stycznia

od godz. 16.00 Wodniaków – blok nr 2 (kl. I, II), Wodniaków – blok nr 2 (kl. IV, III), Wodniaków – blok nr 4 (kl. I, II), Wodniaków – blok nr 5, Wodniaków – blok nr 6 (kl. I, II, III), Wodniaków – blok nr 6 (kl. V, IV), Wodniaków – blok nr 7 (kl. I, II, III)

Piątek 11 stycznia

od godz. 16.00 Wodniaków – blok nr 8 (kl. I, II, III), Wodniaków – blok nr 8 (kl. V, IV), Romanówka – blok nr 1 (kl. I, II, III, IV), Romanówka – blok nr 1 a (kl. I, II), Romanówka – blok nr 3 (kl. I, II, III, IV), Romanówka – blok nr 7 (kl. I, II, III), Romanówka – blok nr 7 (kl. V, IV)

Sobota 12 stycznia

od godz. 9.00 Gajowa (od początku i od końca), Poziomkowa, Borówkowa, Leśna (od Grzybowej), Kalinowa (od początku), Leśna (od początku), Wilcza, Ceglana – nieparzyste (od początku), Ceglana – parzyste (od początku), nieparzyste (od końca), Wspólna (1-32)

Niedziela 13 stycznia

od godz. 14.00 Partyzantów – parzyste – domy jednorodzinne (od początku), Sowińskiego – domy jednorodzinne (od początku), Partyzantów – nieparzyste– domy jednorodzinne (od początku), Garwolińska- parzyste (od końca), nieparzyste (od początku), Garwolińska – nieparzyste (od końca), Sowińskiego – domy jednorodzinne (od początku), Garwolińska nieparzyste (od początku)

Poniedziałek 14 stycznia

od godz. 16.00 Niepodległości – blok nr 2 (kl. I, II, III), Niepodległości – blok nr 2 (kl. VI, V, IV), Niepodległości – blok nr 4 (kl. I, II, III), Niepodległości – blok nr 6 (kl. I, II, III), Niepodległości – blok nr 6 (kl. V, IV), Niepodległości – blok nr 8 (kl. I, II, III), Niepodległości – blok nr 14 (kl. I, II, III)

Wtorek – 15 stycznia

od godz. 16.00 Niepodległości – blok nr 10 (kl. I, II), Niepodległości – blok nr 10 (kl. V, IV, III), Niepodległości – blok nr 10 a (kl. I, II), Niepodległości – blok nr 10 a (kl. IV, III), Niepodległości – blok nr 12 (kl. I, II, III, IV), Niepodległości – blok nr 16 (kl. I, II, III), Niepodległości – blok nr 18 (kl. I, II, III)

Środa – 16 stycznia

od godz. 16.00 Unitów Podlaskich – blok nr 6 (kl. I, II, III, IV), Unitów Podlaskich – blok nr 7 (kl. I, II), Unitów Podlaskich – blok nr 7 (kl. III, IV, V), Unitów Podlaskich – blok nr 7 (kl. VII, VI), Unitów Podlaskich – blok nr 7a (kl. I, II), Unitów Podlaskich – blok 15 (kl. I, II), Dzieci Zamojszczyzny - Wioska SOS

Czwartek 17 stycznia –

od godz. 16.00 Romanówka – blok nr 9 (kl. I, II), Romanówka – blok nr 11 (kl. I, II), Romanówka – blok nr 11 (kl. IV, III), Romanówka – blok nr 13 (kl. I, II, III), Romanówka – blok nr 13 (kl. V, IV), Romanówka – blok nr 15 (kl. I, II, III, IV), Romanówka – blok nr 19

Piątek 18 stycznia

od godz. 16.00 Łukasińskiego (od początku), Kryłowa, Makuszyńskiego, Łukasińskiego (od ul. Partyzantów), Wrzosowa (od początku), Wrzosowa (od końca), Wrzosowa (nr 41-49), Wrzosowa (nr 41-49), Benedyktowicza, Maciągowej (od końca)

Sobota 19 stycznia

od godz. 09.00 Niepodległości – blok nr 20 (kl. I, II, III, IV), Niepodległości – blok nr 22 (kl. I, II, III, IV), Chełmońskiego (od początku), Kosowska, Obozowa (od końca), Krucza, Vogla, Rytla 11, Wintera (od końca), Rutkowskiego (od końca), Unitów Podlaskich – domy jednorodzinne

Niedziela 20 stycznia

od godz. 14.00 Rytla 26, Rytla 28 , Bucholca (od końca)

Sobota 26 stycznia

od godz. 10.00 dodatkowa

 

Parafia Bł. Męczenników Podlaskich

Środa 2 stycznia

od godz. 16.00 Poznańska 12 (2), Poznańska 14 (1)

Czwartek 3 stycznia

od godz. 16.00  Poznańska 16 (1), ul. Poznańska 18 (1), Poznańska 22 (1)

Piątek 4 stycznia

od godz. 16.00 Poznańska 20 (2), Poznańska 24 (1)

Sobota 5 stycznia

od godz. 9.00 Iganie Stare, ul. pozostałe poza Kwiatową (2)

 



Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Muzeum Regionalne w Siedlcach zaprasza na wykład Kamili Sachnowskiej „Kwatera Ł. Panteon narodowy pod cmentarnym murem”. Wykład odbędzie się...

2019-02-20 11:35:42

1 marca ZUS rozpocznie tegoroczną waloryzację świadczeń. Wzrosną też kwoty najniższych emerytur i rent. Nie trzeba składać wniosku, ponieważ ZUS podwyższy świadczenia z urzędu. Najubożsi seniorzy...

2019-02-18 14:53:08

W Siedlcach trwa seria fałszywych alarmów bombowych.

2019-02-14 14:57:45

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!