Dzień Rodzicielstwa...
30 maja przypada Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. To święto wszystkich...
2025-03-13
2020-10-14
Zakażenie w KPSie»2020-08-25
Przegląd Sportrowy: Marcin Burkhard...»2020-08-25
Nowy zawodnik w Pogoni Siedlce»2020-08-24
Piłkarze Pogoni z negatywnymi...»
Eko Strefa na Biegu Siedleckiego Jacka
2016-07-16 11:25:16

VII Bieg Siedleckiego Jacka coraz bliżej. Na uczestników imprezy, biegaczy oraz kibiców, czeka mnóstwo atrakcji i nowości. Jedną z nich będzie Eko Strefa.
Podczas tegorocznej edycji Biegu we współpracy z siedleckim Zakładem Utylizacji Odpadów w miasteczku biegowym powstanie specjalna Eko Strefa. Zaczynamy już na 3 dni przed biegiem. 25 sierpnia na parkingu stadionu piłkarskiego przy ul. Jana Pawła II 6 wraz z otwarciem Biura Zawodów wystartuje punkt zbiórki butelek PET.
Uwaga! Warunkiem zapisu i wzięcia udziału w biegach dla dzieci jest dostarczenie do punktu 20 sztuk czystych, plastikowych butelek po napojach o dowolnej pojemności.

Jak to działa?
Zbieramy butelki PET. Najlepiej zacząć już dziś! Przynosimy je do punktu i wymieniamy na specjalną biegową walutę – ‘EkoJacek’. Za każde 20 butelek PET, otrzymasz 1 ‘EkoJacka’.
Do skorzystania z Eko Strefy zapraszamy nie tylko biegaczy, ale także wszystkich kibiców i mieszkańców naszego miasta.
Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na bieg, udajesz się do Biura Zawodów i wymieniasz ‘EkoJacka’ na pakiet startowy. Przypominamy, że do rozdania mamy pulę 300 pakietów, z czego 50 rozdamy w dniu biegu.
Jeśli zgromadzisz więcej ‘EkoJacków’, będziesz mógł z nich skorzystać w dniu biegu. ‘EkoJacka’ wymienisz na pożywny posiłek w Strefie Gastronomicznej, taki sam jaki dostaną wszyscy biegacze w ramach pakietu startowego (1 ‘EkoJacek = 1 posiłek) lub wejście do strefy rozrywki dla dzieci (1 ‘EkoJacek = 1 wejście, bez ograniczeń czasowych).
Wszystkie zgromadzone butelki trafią do recyklingu, a o tym dlaczego trzeba segregować śmieci i jak to poprawnie robić będzie można się dowiedzieć właśnie w Eko Strefie. O przyjazną eko edukację dla dużych i małych zadbają ZUO, Nadleśnictwo i siedlecki wydział WFOŚiGW. Z myślą o najmłodszych na boisku treningowym zorganizowane zostaną zajęcia z animatorami, którzy przeprowadzą ciekawe warsztaty, gry, konkursy z nagrodami i zabawy edukacyjne dotyczące ochrony środowiska i segregacji odpadów. Nie zabraknie również konkurencji sportowych i artystycznych. Dla wszystkich dzieci wstęp wolny.
Eko Strefa (punkt zbiórki butelek PET) i Biuro Zawodów będą czynne:
25 sierpnia 2016 – w godz. 12:00 - 20:00
26 sierpnia 2016 – w godz. 08:00 - 20:00
27 sierpnia 2016 – w godz. 08:00 - 20:00
28 sierpnia 2016 – od godz. 07:30 - do końca imprezy.
-
2026-05-29
-
2026-05-29
-
2026-05-28
2026-05-29 13:35:58
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI













swoich znajomych!
z innymi!