VIII Sesja Rady Miasta Siedlce

VIII Sesja Rady Miasta Siedlce

29 kwietnia o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce...
Utrudnienia w ruchu pod mostem łukowskim

Utrudnienia w ruchu pod...

Od 23.04. do 27.04 przez 4 kolejne noce w godz. 21:00-6:00 będą prowadzone...
Rozpoznaj sprawce kradzieży

Rozpoznaj sprawce kradzieży

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu...
Dokonali kradzieży perfum rożnych marek o wartości prawie 1000 zł

Dokonali kradzieży perfum...

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu...
Kolejny triumf Pogoni. Błękitni rozbici w Siedlcach

Kolejny triumf Pogoni....

W meczu 29 kolejki II ligi Pogoń Siedlce pokonała przed własną publicznością...
25
Czwartek
Kwiecień 2019
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Marka, Wiki
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Konkurs rozstrzygnięty

2019-03-04 12:09:29

Edyta Woźnica w kategorii Kobieta Biznesu – Kobieta Przedsiębiorcza, w kategorii Kobieta Aktywna Społecznie - Teresa Gałachowska, Danuta Gorzała w Kategorii Kobieta Niezwykła. To laureatki tegorocznej, czwartej już edycji Konkursu Kobieta Aktywna w Gminie Siedlce.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z uroczystą galą miały miejsce w niedzielę 3 marca w świetlicy w Białkach.

W kategorii Kobieta Biznesu – Kobieta Przedsiębiorcza wyróżnienie trafiło do Magdaleny Stańczuk, a w kategorii Kobieta Aktywna Społecznie – Jadwigi Walerczuk i Teresy Oknińskiej.

Ideą konkursu jest wyróżnienie i  wspieranie aktywności  kobiet  zamieszkujących  stale na terenie gminy Siedlce a także na inspirowanie do działania innych kobiet, ich czynny udział  w życiu  społecznym gminy i integrację.

W tegorocznej edycji konkursu, były nagradzane w trzech kategoriach: „Kobieta Przedsiębiorcza”, „Kobieta Aktywna Społecznie: i „Kobieta Niezwykła”.

Nagrody wręczał wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski. Dziękując uczestniczkom i kandydatkom do tytułu za udział wójt zaznaczył, że konkurs w gminie Siedlce odbywa się co roku. - To ważne, by pracujące społecznie kobiety zauważyć i podziękować im. To jest obowiązkiem władz gminy. Bez was nie byłoby rodziny, nie było by świąt. To wy jesteście szyją i głową. Dziękuję wam, że jesteście kobietami, że dbacie o rodziny – powiedział wójt.

Po wręczeniu statuetek laureatkom i wyróżnionym, na sali panowała kobieca atmosfera. Podczas gali wystąpił zespół Bellcanti , czyli trzy sopranistki. Artystki swoim śpiewem udowodniły, że zarówno, opera, jak i sopran, są kobietami. Publiczność wysłuchała Karoliny Iwańskiej, Marii Malinowskiej oraz Karoliny Sołomin. Ich sopranowe głosy doskonale uzupełniał baryton Kamila Pękali.

Publiczność wysłuchała najbardziej znanych i lubianych utworów sopranowych, arii operowych, operetkowych i utworów muzyki rozrywkowej. Wstępem był utwor z opery „Cyganeria”.

Każda laureatka dostała bukiet róż, wszystkie panie uczestniczące w gali - kwiaty.

Nagrody dla laureatek – bony do salonu piękności wręczała Renata Kosieradzka.

Źródło i foto: UG Siedlce„Wielkanoc nadchodzi” - ten refren w poniedziałek 15 kwietnia rozbrzmiewał na scenie GOK w Siedlcach z siedzibą w Chodowie. Instruktorzy GOK wystąpili na scenie w roli aktorów. Premierze...

2019-04-17 10:46:55

Jak może wyglądać „Baranek Wielkanocny”? Może być wykonany z gliny, plasteliny… a nawet na słodko – z piernika. Autorzy prac nadesłanych na organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z...

2019-04-12 18:48:07

W poniedziałek 8 kwietnia, przy pomniku w Nowych Iganiach, odbyła się uroczystość którą zorganizowano w celu uczczenia boju, jaki w 1831 roku stoczyły w tej okolicy wojska polskie z korpusem...

2019-04-10 13:07:37

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!