Konstancji, Krystiana, Sylwany
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Ze zmiennym szczęściem. Wygrana KPS i porażka Ósemki

2018-12-02 01:30:57

Siatkarze KPS Siedlce pokonali AZS Częstochowa, z kolei siatkarki Ósemki przegrały ze Spartą Warszawa.

Ósemka tydzień temu rundę rewanżową zainaugurowała derbowym zwycięstwem z Nike Węgrów. W sobotni wieczór siedlczanki zagrały pierwsze domowe starcie.

Od początku spotkania bardzo dobrze grała Sparta. Warszawianki narzuciły swoje warunki gry, które polegały przede wszystkim na doskonałej dyspozycji na zagrywce. Ósemka przez cały mecz miała problemy z dobrymi serwisami przyjezdnych. Wszystkie sety były bardzo wyrównane, ale w każdym to Sparta okazała się lepsza. Ekipa z Warszawy udanie zrewanżowała się za porażkę w pierwszej rundzie i wygrała 3:0.

Z kolei KPS w pątkowy wieczór walczył o przełamanie złej passy i ta sztuka w końcu się udała.

Podopieczni Witolda Chwstyniaka pokazali siatkówkę na naprawdę dobrym poziomie i wygrali wszystkie trzy partie. Najefektowniejszy w ich wykonaniu był trzeci set, w którym rozbili AZS 25:15. KPS zainkasował bezcenny komplet punktów.

Ósemka Siedlce – Sparta Warszawa 0:3 (22:25, 24:26, 24:26)

KPS Siedlce – AZS Częstochowa 3:0 (26:24, 25:20, 25:15)

Bartosz Cabaj

2019-02-17 16:27:37

W meczu 23. kolejki I ligi KPS Siedlce przegrał na wyjeździe z BBTS Bielsko-Biała 0:3.

2019-02-07 20:49:27

Udaną sobotę zaliczyły KPS oraz Ósemka Siedlce. Obie ekipy wygrały swoje spotkania bez straty seta.