Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Pierwsza porażka Ósemki

2018-10-17 13:35:01

W meczu 5 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała z AZS AWF UKSW Warszawa 1:3.

Ósemka po czterech kolejkach plasowała się na pozycji lidera z kompletem punktów. Siedlczanki we wtorkowy wieczór chciały kontynuować imponującą, zwycięską passę.

Mecz dobrze rozpoczęły przyjezdne. Pierwszego seta warszawianki wygrały 25:21. W drugiej odsłonie do głosu doszła Ósemka. Zawodniczki z Siedlec zagrały bardzo dobrze i zwyciężyły 25:22. Najbardziej wyrównana była trzecia partia. Po walce i grze na przewagi 27:25 wygrał AZS AWF UKSW. Zespół z Warszawy poszedł za ciosem i w czwartym secie triumfował 25:17, dzięki czemu zgarnął komplet punktów. Dla Ósemki była to pierwsza porażka w tym sezonie.

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 20 października o godzinie 19:00 na wyjeździe zmierzy się z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa 1:3 (21:25, 25:22, 25:27, 17:25)

Bartosz Cabaj
Ósemka i KPS zaliczą weekend do udnaych. Siatkarki pokonały BAS Białystok 3:2, z kolei siatkarze wygrali z Olimpią Sulęcin 3:1.

2018-11-04 01:40:33

Ósemka Siedlce pokonała LTS Legionovia Legionowo 3:0, z kolei KPS w takich samych rozmiarach przegrał z Gwardią Wrocław.

2018-10-27 23:30:20

Kolejne ligowe mecze rozegrały Ósemka Siedlce i KPS Siedlce. Siatkarki przegrały w Nowym Dworze Mazowieckim 0:3, natomiast KPS w Częstochowie 1:3.