Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Cenny remis Pogoni z Widzewem

2019-04-14 19:51:36

W meczu 28. kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała z Widzewem Łódź 1:1.

W niedzielne popołudnie Pogoń czekał wyjazdowy mecz w Łodzi. Siedlczanie zagrali przed kilkunastotysięczną publicznością.

W pierwszej połowie gospodarze byli zespołem lepszym. Potwierdzeniem tego była akcja z 15 minuty, gdy precyzyjnym strzałem do siatki Pogoni trafił Daniel Mąka.

W drugiej części role się odwróciły, to siedlczanie przejęli inicjatywę i w 80. minucie dopięli swego. W polu karnym sfaulowany został Adam Mesjasz, a jedanstkę na gola zamienił Adam Mójta. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1.

W następnej kolejce Pogoń zagra z Błękitnymi Stargard.

Widzew Łódź – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)

Bramki: Daniel Mąka 15 – Adam Mójta 80 (k)

Widzew: 21. Patryk Wolański – 25. Łukasz Turzyniecki, 95. Sebastian Zieleniecki, 27. Daniel Tanżyna, 22. Marcel Pięczek – 18. Daniel Mąka (59, 29. Michael Ameyaw), 5. Kōhei Katō, 4. Maciej Kazimierowicz (64, 14. Dario Krišto), 8. Adam Radwański, 7. Mateusz Michalski – 19. Przemysław Banaszak (71, 23. Rafał Wolsztyński)

Pogoń: 95. Piotr Smołuch – 77. Adam Pazio, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adam Mesjasz, 14. Bartłomiej Olszewski – 17. Mateusz Bochnak (76, 27. Kacper Szymankiewicz), 23. Damian Mosiejko (82, 8. Tomasz Margol), 16. Bartosz Wiktoruk, 18. Andrzej Rybski (90, 15. Paweł Łydkowski), 6. Adam Mójta – 9. Kamil Walków (76, 21. Piotr Marciniec)

Żółte kartki: Kōhei Katō 53, Patryk Wolański 78, Łukasz Turzyniecki 78, Michael Ameyaw 90+1 – Adam Pazio 20, Adam Mójta 74, 90

Czerwona kartka: Adam Mójta 90 (Pogoń, za dwie żółte)

Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)

Widzów: 16631

Bartosz Cabaj
W meczu 29 kolejki II ligi Pogoń Siedlce pokonała przed własną publicznością Błękitnych Stargard 4:1.

2019-04-20 16:22:56

W meczu 20. kolejki IV ligi Pogoń II Siedlce przegrała przed własną publicznością z Mławianką Mława 0:1.