Marii, Marzeny, Ryszarda
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Przełamanie SKK. PGE MKK z minimalną porażką

2019-02-03 19:43:06

W weekend swoje mecze ligowe rozegrały SKK oraz PGE MKK Siedlce. Ekipy radziły sobie ze zmiennym szczęściem - koszykarze triumfowali, a koszykarki zeszły z parkietu pokonane.

W sobotę do Siedlec przyjechał GKS Tychy. SKK liczył, że uda się przerwać passę meczów bez zwycięstwa.

SKK w końcu grał bardzo dobrze i skutecznie. Tylko w drugiej kwarcie tyszanie byli lepsi. Siedlczanie ostatecznie triumfowali 89:71 i zainkasowali bezcenny komplet punktów.

W następnej kolejce SKK zmierzy się z Polonią Leszno.

Zdecydowanie inny przebieg miał niedzielny mecz PGE MKK. W dwóch pierwszych kwartach siedlczanki zagrały bardzo dobrze i na przerwę zeszły ze zdecydowanym prowadzeniem. Niestety po przerwie gra gospodyń się załamała. Ostrovia Ostrów Wielkopolski uwierzyła, że może wywalczyć w Siedlcach korzystny rezultat. Przyjezdne odwróciły losy spotkania i triumfowały 77:74.

W kolejnej serii gier PGE MKK czeka starcie z ENEA Gorzów Wielkopolski.

SKK Siedlce – GKS Tychy 89:71 (34:19, 11:24, 21:8, 23:20)

PGE MKK Siedlce – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 74:77 (23:16, 19:12, 15:21, 17:28)

Bartosz Cabaj
Koszykarze SKK w weekend przegrali dwa mecze w fazie play-out i spadli z I ligi.

2019-04-14 20:03:40

W drugim meczu fazy play-out koszykarze SKK Siedlce przegrali z Kotwicą Kołobrzeg 71:82.