Stracona szansa. Pogoń zremisowała w Elblągu

2018-11-25 00:33:15

W meczu 20. kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała w Elblągu z Olimpią 1:1.

Obie ekipy plasują się w dolnej części tabeli, dlatego dla Olimpii i Pogoni sobotnie starcie było niezwykle istotne.

Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje podbramkowe i do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na gole kibice w Elblągu musieli czekać aż do drugiej połowy. W 73. minucie strzałem z rzutu wolnego prowadzenie Pogoni dał Adam Mójta. Siedlczanie jednak po raz kolejny w tym sezonie nie potrafili utrzymać korzystnego rezultatu. W doliczonym czasie wynik na 1:1 ustalił Michał Kuczałek i drużyny podzieliły się z punktami.

W następnej kolejce Pogoń zmierzy się z Rozwojem Katowice.

Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

Bramka: Michał Kuczałek 90 – Adam Mójta 73

Olimpia: 15. Sebastian Madejski – 7. Michał Balewski, 2. Tomasz Lewandowski, 13. Michał Kuczałek, 16. Tomasz Sedlewski – 24. Tomasz Persona, 14. Korneliusz Sochań, 70. Bartosz Nowicki (82, 4. Kacper Korkliniewski), 17. Jakub Bojas, 10. Mateusz Szmydt (85, 25. Eryk Filipczyk) – 9. Michał Fidziukiewicz

Pogoń: 95. Piotr Smołuch – 77. Adam Pazio, 19. Maciej Wichtowski, 3. Szymon Przystalski, 11. Dariusz Brągiel – 17. Mateusz Bochnak, 23. Damian Mosiejko, 16. Bartosz Wiktoruk (88, 21. Piotr Marciniec), 18. Andrzej Rybski (63, 98. Patryk Szczepański), 6. Adam Mójta (83, 24. Sebastian Pociecha) – 9. Kamil Walków (90, 15. Paweł Łydkowski)

Żółte kartki: Bartosz Nowicki – Damian Mosiejsko, Szymon Przystalski

Sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko)

Bartosz Cabaj
W meczu 21. kolejki II ligi Pogoń Siedlce wygrała z Rozwojem Katowice 1:0.

2018-12-01 19:07:09

W ostatniej kolejce IV ligi rozgrywanej w 2018 roku rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały z Koroną Ostrołęka 2:2.