Edmunda, Marii, Marka
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Pogoń na dnie. Kolejna kompromitacja siedlczan

2018-11-03 21:40:02

W meczu 17. kolejki II ligi Pogoń Siedlce przegrała na wyjeździe z Ruchem Chorzów 1:2.

W sobotnie popołudnie w Chorzowie doszło do meczu spadkowiczów z I ligi, który miał bardzo duże znaczenie dla układu dolnej części tabeli.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji i na gole trzeba było czekać do drugiej połowy. Wynik w 55. minucie otworzył Andrzej Rybski. Ruch potrafił jednak odwrócić losy rywalizacji. Najpierw w 80. minucie do wyrównania doprowadził Artur Balicki, a w doliczonym czasie trzy punkty chorzowianom zapewnił Jakub Kowalski.

W II lidze minęła dokładnie połowa sezonu. Pogoń zajmuje ostatnie miejsce w lidze.

Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)

Bramki: Artur Balicki 80, Jakub Kowalski 90+4 – Andrzej Rybski 55

Ruch: 94. Kamil Lech – 18. Lukáš Ďuriška, 73. Bartłomiej Kulejewski, 32. Robert Obst, 75. Pawło Miahkow – 97. Paweł Mandrysz (90+1, 87. Jakub Kowalski), 17. Maciej Urbańczyk, 16. Michał Walski, 10. Mateusz Bogusz (56, 34. Artur Balicki), 11. Tomasz Podgórski – 24. Wojciech Kędziora (76, 33. Piotr Giel)

Pogoń: 95. Piotr Smołuch – 92. Adam Pazio, 19. Maciej Wichtowski, 8. Tomasz Margol, 6. Adam Mójta – 17. Mateusz Bochnak, 23. Damian Mosiejko, 16. Bartosz Wiktoruk (86, 5. Sebastian Krawczyk), 18. Andrzej Rybski (77, 11. Piotr Marciniec), 24. Sebastian Pociecha (61, 14. Michał Wrzesiński) – 87. Adrian Paluchowski (82, 20. Kamil Walków)

Żółte kartki: Sebastian Pociecha 15, Sebastian Krawczyk 90+4

Sędzia: Maciej Pelka (Piła)

Bartosz Cabaj
Przeczytaj również
W meczu 18 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z GKS Bełchatów 1:1.

2018-11-10 21:44:22

Rezerwy Pogoni Siedlce przegrały na wyjeździe z Hutnikiem Warszawa 0:3.

2018-11-03 21:49:47

W 1/16 finału Pucharu Polski Pogoń Siedlce przegrała u siebie z Chrobrym Głogów 1:2.