Bolka, Cezaryny, Marioli
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Cenny remis rezerw

2018-09-16 00:29:57

W meczu 7. kolejki IV ligi rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:1.

Pogoń II w poprzedniej kolejce wysoko przegrała z Ząbkovią Ząbki 0:4. W środku tygodnia zespół rezerw po serii rzutów karnych szczęśliwie awansował do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski, eliminując Płomień Dębe Wielkie.

W Mińsku Mazowieckim oba gole padły w pierwszej części. W 37. minucie wynik otworzył Mikołaj Tokaj. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego potrafili jednak szybko zareagować i już pięć minut później doprowadzili do wyrównania. Do siatki Mazovii trafił Bartosz Kryszczuk. Więcej goli w tym spotkaniu już nie padło i drużyny podzieliły się punktami.

W następnej kolejce Pogoń II zmierzy się z MKS Przasnysz.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:1)

Bramki: Mikołaj Tokaj 37 – Bartosz Kryszczuk 42

Pogoń II: 95. Piotr Smołuch – 23. Piotr Ceranka, 10. Lucas Guedes, 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 21. Krystian Zbieć (74, 13. Karol Grochowski), 8. Tomasz Górski, 99. Dominik Barciak, 9. Sebastian Bober, 11. Kuba Jóźwiak – 18. Bartosz Kryszczuk (85, 25. Maciej Litwiński)

Żółte kartki: Piotr Parobczyk 82 – Krystian Zbieć, Kuba Jóźwiak

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa)

Bartosz Cabaj
Przeczytaj również
W pierwszej wiosennej kolejce rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały na wyjeździe z Mazurem Gostynin 1:2.

2019-03-23 18:17:50

W meczu 25 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała przed własną publicznością z ROW 1964 Rybnik 2:2.

2019-03-23 17:47:30

W meczu 24 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 1:1.