Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Premierowy triumf rezerw

2018-08-15 17:52:28

Pogoń II Siedlce pokonała przed własną publicznością Mazur Gostynin 2:0.

W środowe popołudnie w meczu 2. kolejki IV ligi Pogoń II przed własną publicznością podejmowała Mazur Gostynin. W pierwszej serii gier siedlczanie zremisowali w Ostrołęce z Koroną 1:1.

Mecz nie obfitował w sytuacje podbramkowe. Pogoń II pierwszą dogodną okazję od razu zamieniła na gola. W 30. minucie sprytnym strzałem wynik otworzył Krystian Zbieć.

W drugiej połowie w szeregach biało-niebieskich kilka groźnych akcji przeprowadził Paweł Garyga. Z kolei przyjezdni dwukrotnie byli bliscy doprowadzenia do remisu, ale za każdym razem skutecznymi interwencjami popisywał się Rafał Misztal. W 90. minucie po kontrataku wynik spotkania na 2:0 ustalił Tomasz Górski.

W następnej serii gier podpieczni Marcina Tomaszewskiego w sobotę o godzinie 17:00 zagrają na wyjeździe z Wkrą Żuromin.

Pogoń II Siedlce – Mazur Gostynin 2:0 (1:0)

Bramki: Krystian Zbieć 30, Tomasz Górski 90+5

Pogoń II: 12. Rafał Misztal – 3. Dariusz Brągiel (46, 4. Paweł Garyga), 21. Piotr Ceranka, 5. Paweł Łydkowski, 19. Michał Markiewicz – 9. Michał Wrzesiński (46, 13. Bartosz Kryszczuk), 17. Przemysław Rodak, 23. Damian Mosiejko (46, 18. Tomasz Górski), 7. Dominik Barciak (88, 27. Sebastian Bober), 93. Kuba Jóźwiak (82, 25. Patryk Skrzypek) – 10. Krystian Zbieć (73, 26. Dominik Krupa)

Mazur: 1. Klaudiusz Kurek – 11. Piotr Dutkiewicz, 4. Arkadiusz Majchrzak, 3. Damian Skumórski, 5. Bartłomiej Błachnio (82, 2. Michał Jędrzejczak) – 8. Rafał Wilamowski (58, 6. Eryk Przybylski), 19. Mateusz Ostrowski (58, 10. Jakub Kustra), 13. Bartłomiej Dębicki, 9. Damian Surmak, 20. Bartosz Wiśniewski (85, 15. Michał Matecki) – 7. Bartosz Komorowski

Żółte kartki: Michał Markiewicz 46, Przemysław Rodak 64, Krystian Zbieć 66 – Damian Skumórski 33, Bartłomiej Błachnio 76, Jakub Kustra 83

Sędzia: Paweł Gwiazda (Ciechanów)

Bartosz Cabaj
Przeczytaj również
W meczu 10. kolejki II ligi Pogoń Siedlce przegrała z Elaną Toruń 0:3.

2018-09-16 00:16:48

W meczu 7. kolejki IV ligi rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:1.

2018-09-16 00:29:57

Rezerwy Pogoni poniosły pierwszą porażkę w IV lidze. Siedlczanie przegrali z Ząbkovią Ząbki 0:4.