Łukasza, Kai, Nastazji
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Szczypiorniści polegli w Łodzi

2018-04-15 19:00:17

W meczu 13 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali na wyjeździe z Anilaną Łódź 24:39.

Gospodarze od początku kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Już w 10 minucie Anilana prowadziła 6:3. Przewaga łodzian systematycznie rosła, a Pogoniści nie byli w stanie przeciwstawić się skutecznej grze gospodarzy. Do przerwy Anilana wygrywała 19:9.

W drugiej połowie Pogoń nie potrafiła odwrócić losów spotkania. Co więcej, przewaga ekipy z Łodzi jeszcze wzrosła i ostatecznie triumfowali oni 39:24. Porażka siedlczan oznacza, że pozostali oni na ostatnim miejscu w tabeli i nie mają oni szans na awans na wyższą pozycję.

W sobotę 21 kwietnia o godzinie 16:00 Pogoniści rozegrają ostatni mecz w sezonie. Siedlczanie we własnej hali podejmą Handball Płock.

Anilana Łódź – Pogoń Siedlce 39:24 (19:9)

Bartosz Cabaj
Awenta Pogoń zaingurowała nowy sezon. Na początek siedlczanie rozbili Skrę Warszawa 49:14.

2018-04-14 22:25:32

Już 14 kwietnia pierwszy mecz w nowym sezoni rozegrają rugbiści Pogoni Siedlce. Przed startem ligi siedlczanie dokonali trzech transferów.

2018-04-08 00:11:00

Już w najbliższą sobotę 27 stycznia w naszym mieście będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe, a mianowicie SPORTS TS WINTER TEAM BATTLE VOL. 2.