Celiny, Ireneusza, Niny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Druga z rzędu porażka Pogoni. Siedlczanie polegli w Suwałkach

2018-03-10 17:51:17

W pierwszym wyjazdowym meczu w 2018 roku Pogoń Siedlce przegrała w rozgrywkach Nice 1 Ligi z Wigrami Suwałki 0:2.

Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacja podbramkowe. Stroną przeważającą byli gospodarze, którzy nie potrafili przekuć tego w zdobycie bramki. Z kolei Pogoń szukała swojej szansy po kontratakach. Najbliżej strzelenia gola w ekipie z Siedlec był Dariusz Zjawiński.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, jednak w 62 minucie kibice w Suwałkach obejrzeli pierwsza bramkę, kiedy to Artur Bogusz strzał sprzed pola karnego pokonał Rafała Misztala. Nie był to ostatni cios, który zadały Wigry. Gospodarze w 73 minucie podwyższyli na 2:0 za sprawą trafenia byłego piłkarza Pogoni Mariusza Rybickiego. Goście po tym golu już sie nie podnieśli i w drugim meczu w rundzie wiosennej ponieśli drugą porażkę.

W następnej serii gier Pogoniście w Siedlcach podejmą Stal Mielec. Spotkanie to zostało zaplanowane na sobotę 17 marca na godzinę 17:00.

Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 2:0 (0:0)

Bramka: Bogusz 62, Rybicki 73

Wigry: Zoch - Spychała, Żyro, Remisz, Bogusz - Pyłypczuk (75. Obst), Sokołowski, Gąska, Iorga, Rybicki (85. Kwaśniewski), Kilimala (60. Radecki)

Pogoń: Misztal - Grodon, Żytko, Karwot, Ratajczak - Zjawiński, Mroziński (82. Rybski), Polkowski, Tomasiewicz (70. Kun), Bajdur (65. Płacheta) - Paluchowski

Żółte kartki: Klimala 57Polkowski 38, Płacheta 68

Czerwona kartka: Paluchowski 83

Bartosz Cabaj
W meczu 21. kolejki II ligi Pogoń Siedlce wygrała z Rozwojem Katowice 1:0.

2018-12-01 19:07:09

W meczu 20. kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała w Elblągu z Olimpią 1:1.

2018-11-25 00:33:15

W ostatniej kolejce IV ligi rozgrywanej w 2018 roku rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały z Koroną Ostrołęka 2:2.