Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Gościnni coraz bardziej

2017-11-12 21:33:19

Pogoń Siedlce przegrywa na własnym boisku z Rakowem Częstochowa 0:3.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że goście spod Jasnej Góry są bardziej zdeterminowani do tego, by zakończyć mecz jako zwycięzcy. W 27. minucie Adam Czerkas podczas dośrodkowania w polu karnym trafił piłką w rękę interweniującego Damiana Świerblewskiego. Jedenastkę wykonywał Rafał Figiel, ale bramkarz Pogoni Rafał Misztal obronił strzał zawodnika gości. Dziesięć minut później Raków potwierdził swoją dominację. Po ładnej akcji, wynik otworzył były gracz Pogoni Hubert Tomalski.

W drugiej połowie Raków cofnął się na własną połowę i czekał na kontry. Pogoń bezradnie szukała możliwości strzelenia bramki po stałych fragmentach i w ataku pozycyjnym. Biało-niebiescy zostali dwukrotnie skontrowani. Strzały Piotra Malinowskiego i Przemysława Oziębały rozstrzygnęły losy spotkania.

W następnej kolejce Pogoń Siedlce podejmie na własnym boisku GKS Katowice. Mecz odbędzie się w sobotę 18 listopada o godzinie 17.

Nice 1 Liga

17 kolejka

Pogoń Siedlce – Raków Częstochowa 0:3 (0:1)

Bramki: Hubert Tomalski 36, Piotr Malinowski 84, Przemysław Oziębała 90+2

W 28 minucie Rafał Figiel nie wykorzystał rzutu karnego – Rafał Misztal obronił.

Pogoń: 12. Rafał Misztal – 24. Damian Świerblewski (83, 7. Paweł Garyga), 19. Maciej Wichtowski, 25. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak – 35. Dawid Polkowski, 23. Piotr Mroziński, 8. Daniel Chyła (77, 20. Piotr Krawczyk), 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur (60, 87. Adrian Paluchowski) – 9. Dariusz Zjawiński

Raków: 1. Mateusz Lis – 5. Daniel Boateng, 2. Tomáš Petrášek, 6. Andrzej Niewulis – 25. Karol Mondek, 16. Igor Sapała, 7. Rafał Figiel (82, 21. Jakub Łabojko), 77. Hubert Tomalski – 13. Piotr Malinowski, 10. Adam Czerkas (78, 9. José Embaló), 19. Krystian Wójcik (88, 17. Przemysław Oziębała)

Żółte kartki: Daniel Chyła 35, Paweł Garyga 85 – Daniel Boateng 20, Rafał Figiel 54, Tomáš Petrášek 72

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 1586

Foto i składy: mkppogonsiedlce.pl

Kamil Ułasiuk
Czy był karny? Co się dzieję, że Pogoń nie wygrywa na własnym boisku? Czy znowu sędzia się pomylił? Na te i inne pytania odpowiedzą: Tomasz Midzierski, Wojciech Kędziora, Grzegorz Tomasiewicz,...

2017-11-19 10:56:48

Ostatni mecz o ligowe punkty, na obiekcie przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach w roku 2017 - zakończył się remisem. W meczu Pogoń Siedlce z GKS Katowice padł wynik 1:1. Bramki w tym spotkaniu...

2017-11-19 16:18:21

Dzisiaj (18 października) w zaległym meczu 12 kolejki Pogoń Siedlce podejmie Olimpię Grudziądz.