Dailivery - z miłości do zakupów

Masz swój ulubiony sklep lub cukiernię w Warszawie? Jednakże nie jest Ci do niego po drodze? Powierz to profesjonalistom! Zerknij na naszą stronę www.dailyvery.pl a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w 30 minut! Nasz kurier dowiezie Ci je na czas, a Ty nie musisz się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy biura.
Nasza firma powstała z pasji i chęci… uniknięcia stania w korkach wyłącznie dla zakupu jednej rzeczy z obranego za cel sklepu. Dzięki nam jesteście w stanie Państwo sprawdzać realizację swojego zamówienia i
a także skontaktować się z kurierem, a na koniec – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze za pośrednictwem terminala kart. Jesteś w pracy i nie po drodze Ci składać usługi przez służbowy komputer? Masz możliwość nadania zlecenia z każdego urządzenia mobilnego.
Komfort, nowatorstwo i oszczędność czasu. Wisienką na torcie jest miła obsługa. Tak w skrócie jesteśmy w stanie określić Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw profesjonalistom. Jesteśmy dla Ciebie! Nasz cyklista lub motocyklista zaopiekuje się resztą. Zapraszamy do udanych transakcji!

 
 
Cena
do uzgodnienia
Zgłoszone: 27-03-2017

do końca: -50 sekund

Dailivery

Warszawa
Dołącz do
swoich znajomych!