dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Rolety dzień-noc – piękne i praktyczne

2019-05-31 10:46:53

Wybór osłon okiennych jest ważnym momentem podczas projektowania wystroju wnętrza. Najważniejsze, by były funkcjonalne, a przy tym estetycznie dopasowane. Obie te właściwości łączą w sobie piękne i praktyczne rolety dzień-noc.

Polacy coraz częściej i chętniej wybierają ciekawsze osłony okienne. Bardzo popularnym rozwiązaniem są więc rolety dzień-noc, które działają jak dwie osłony w jednej. Dlaczego zyskały takie powodzenie?

Czy rolety dzień-noc są praktyczne?

Zgodnie ze swoją nazwą, rolety dzień-noc doskonale sprawują się niezależnie od pory. Ponieważ składają się z dwóch rodzajów tkanin, funkcjonują jak dwie osłony. W zależności od ustawienia, lekko ograniczają promienie słoneczne lub zaciemniają wnętrze. Rolety dzień-noc są praktyczne w salonie, sypialni i wszystkich innych pokojach, w których potrzebuje się uniwersalnej osłony okiennej.

Kup rolety dzień/noc na: https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/rolety-dzien-noc

Czy rolety dzień-noc dobrze wyglądają?

Połączenie przejrzystego i blokującego materiału daje wyrazisty, pasiasty wzór. Odpowiednio wkomponowane rolety dzień-noc prezentują się bardzo oryginalnie. Warto jednak zadbać o to, by nie przytłoczyły aranżacji otoczenia – same w sobie są już bardzo strojne. Jeśli wybiera się je z rozwagą, rolety dzień-noc dobrze wyglądają zarówno w nowoczesnych, modnych wnętrzach, jak i bardziej tradycyjnie urządzonych mieszkaniach.

Jak rolety dzień-noc sprawdzają się na co dzień?

Podwójna funkcjonalność rolet dzień-noc jest bardzo wygodna. Umożliwiają swobodne dostosowanie ilości wpadającego światła do obecnych potrzeb, niezależnie od pory dnia. Sprawia to, że rolety dzień-noc sprawdzają się na co dzień w niemalże wszystkich pomieszczeniach. Warto jednak ostrożnie je traktować – są dość delikatne! By w pełni korzystać z ich funkcjonalności, najlepiej jest zamontować je w kasecie i na prowadnicach.

Rolety dzień-noc są piękne i praktyczne. Jeśli nie możesz się zdecydować, w jakim stopniu powinny być transparentne Twoje osłony okienne – idź na kompromis! Wybierz uniwersalne, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie!  

Przeczytano: 446 razy

Dołącz do
swoich znajomych!