Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Górnik rozbity w Siedlcach. Efektowny triumf Pogoni

2018-10-06 19:40:18

W meczu 13. kolejki II ligi Pogoń Siedlce rozbiła Górnik Łęczna 4:0.

Na ławce trenerskiej Pogoni w meczu z Górnikiem debiutował nowy szkoleniowiec Marcin Prasoł.

W pierwszej połowie Pogoń miała przewagę, ale nie potrafiła jej udokumentować i na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. W drugiej połowie siedlczanie znaleźli drogę to siatki Patryk Rojka. W 51. minucie gola strzelił Andrzej Rybski. Później dwa trafienia zanotował Adrian Paluchowski. Najpierw napastnik Pogoni na gola zamienił podanie Rybskiego, a następnie pewnie wykorzystał rzut karny. Wynik na 4:0 w doliczonym czasie ustalił Kamil Walków.

W następnej kolejce Pogoń zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg.

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna 4:0 (0:0)

Bramki: Andrzej Rybski 51, Adrian Paluchowski 63, 76 (k), Kamil Walków 90+4

Pogoń: 12. Rafał Misztal – 77. Adam Pazio, 19. Maciej Wichtowski, 3. Szymon Przystalski, 11. Dariusz Brągiel – 98. Sebastian Krawczyk, 16. Bartosz Wiktoruk (89, 19. Dominik Barciak), 23. Damian Mosiejko, 18. Andrzej Rybski (78, 10. Lucas Guedes), 6. Adam Mójta (64, 9. Kamil Walków) – 87. Adrian Paluchowski (85, 14. Michał Wrzesiński)

Górnik: 1. Patryk Rojek – 22. Robert Pisarczuk, 13. Michał Markowski, 2. Tomasz Midzierski, 21. Jakub Zagórski – 93. Dawid Dzięgielewski, 14. Adrian Łuszkiewicz, 64. Łukasz Sosnowski (57, 70. Kamil Bętkowski), 10. Krystian Wójcik, 11. Patryk Szysz (57, 40. Igor Korczakowski) – 28. Paweł Wojciechowski

Żółte kartki: Sebastian Krawczyk 56, Maciej Wichtowski 59, Lucas Guedes 80, Adrian Paluchowski 83 – Krystian Wójcik 66, Robert Pisarczuk 76, Tomasz Midzierski 83

Sędzia: Piotr Urban

Bartosz Cabaj

2019-02-15 17:39:05

W kolejnym spotkaniu sparingowym Pogoń zremisowała z Motorem Lublin 1:1.

2019-02-08 19:19:17

Pogoń Siedlce rozegrała w sobotę dwa spotkania sparingowe. Oba mecze zakończyły się zwycięstwami biało-niebieskich.