Emila, Laury, Rogera
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Klęska rezerw Pogoni

2018-09-10 01:33:05

Rezerwy Pogoni poniosły pierwszą porażkę w IV lidze. Siedlczanie przegrali z Ząbkovią Ząbki 0:4.

Pogoń II pozostawała niepokonana w IV lidze. W starciu z Ząbkovią siedlczanie chcieli podtrzymać tę passę. Pogoniści przystąpili do meczu wzmocnieni zawodnikami z pierwszego składu.

Niedzielny mecz od początku nie przebigał po myśli siedlczan. Goście wyszli na prowadzenie w 22. minucie. Sytuacja podpiecznych Marcina Tomaszewskiego skomplikowała się w 35. minucie, gdy czerwoną kartką ukarany został Szymon Przystalski. Nie była to jednak ostatnia kartka tego koloru dla zawodnika Pogoni II. W 70. minucie wykluczony z gry został Przemysław Rodak i gospodarze musieli radzić sobię w dziewiątkę. Przewagę liczebną z łatwością wykorzystała Ząbkovia, która w końcówce spotkania zaaplikował siedlczanom trzy kolejne gole i zwyciężyła aż 4:0.

W następnej serii gier Pogoń II zmierzy się z Mazovią Miński Mazowiecki. Wcześniej jednak, gdyż w środku tygodnia biało-niebieskich czeka pucharowe starcie z Płomieniem Dębe Wielkie.

Pogoń II Siedlce – Ząbkovia Ząbki 0:4 (0:1)

Bramki: Daniel Nawrocki 22, Dariusz Dadacz 71 (k), Daniel Kozik 77, Patryk Kozierkiewicz 79

Pogoń II: 13. Józef Burta – 23. Piotr Ceranka (63, 21. Bartosz Kryszczuk), 3. Szymon Przystalski, 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 27. Mateusz Bochnak (71, 9. Krystian Zbieć), 17. Przemysław Rodak, 11. Piotr Marciniec, 10. Lucas Guedes (69, 20. Tomasz Górski), 93. Kuba Jóźwiak (51, 18. Sebastian Bober) – 8. Patryk Szczepański

Żółta kartka: Daniel Nawrocki 76

Czerwone kartki: Szymon Przystalski 35, Przemysław Rodak 70

Bartosz Cabaj
W meczu 18 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z GKS Bełchatów 1:1.

2018-11-10 21:44:22

Rezerwy Pogoni Siedlce przegrały na wyjeździe z Hutnikiem Warszawa 0:3.

2018-11-03 21:49:47

W meczu 17. kolejki II ligi Pogoń Siedlce przegrała na wyjeździe z Ruchem Chorzów 1:2.