Edmunda, Marii, Marka
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Porażka z beniaminkiem. Zasłużony triumf Resovii

2018-09-08 18:48:57

Pogoń Siedlce w meczu 9. kolejki II ligi przegrała przed własną publicznością z Resovią 1:3.

W sobotnie popołudnie Pogoń pierwszy raz w tym sezonie mierzyła się z beniaminkiem. Resovia plasowała się na przedostatnim miejscu w tabeli.

Od początku mecz toczyła się wyrównana gra. W 18. po centrze z rzutu rożnego piłkę do własnej siatki skierował jeden z zawodników gospodarzy. Kwadrans później było już 2:0. Po błędzie defensywy i bramkarza Pogoni gola strzelił Kamil Antonik. Przed przerwą Pogoń zdobyła kontaktową bramkę. Dobry strzałem sprzed pola karnego popisał się Bartosz Wiktoruk.

W drugiej połowie Pogoń próbowała doprowadzić do wyrównania. Pogoniści mieli inicjatywę, ale w ich akcjach brakowało precyzji i szczęścia. Konkrenta za to była Resovia. Jedna z kontr gości zakończyła się trafieniem Michała Ogrodnika i rzeszowianie wygrali w Siedlach 3:1.

W następnej serii gier Pogoń zmierzy się z Elaną w Toruniu.

Pogoń Siedlce – Resovia 1:3 (1:2)

Bramki: Bartosz Wiktoruk 38 – bramka samobójcza 18, Kamil Antonik 33, Michał Ogrodnik 82

Pogoń: 12. Rafał Misztal – 5. Sebastian Krawczyk, 19. Maciej Wichtowski, 4. Armin Pjetrović, 11. Dariusz Brągiel (69, 17. Mateusz Bochnak) – 24. Sebastian Pociecha (64, 14. Michał Wrzesiński), 16. Bartosz Wiktoruk, 18. Andrzej Rybski (90, 98. Patryk Szczepański), 7. Paweł Garyga (46, 6. Adam Mójta)) – 87. Adrian Paluchowski, 9. Kamil Walków (71, 6. Adam Mójta)

Resovia: 98. Bartłomiej Banek – 20. Mateusz Kantor, 30. Sebastian Zalepa, 13. Bartłomiej Makowski, 4. Rafał Mikulec – 3. Kamil Antonik, 8. Konrad Domoń, 7. Dariusz Frankiewicz, 6. Radosław Adamski (55, 10. Michał Ogrodnik) – 27. Przemysław Pyrdek (67, 9. Wadym Straszkewycz), 11. Bartłomiej Buczek (77, 32. David Kwiek)

Żółte kartki: Sebastian Pociecha 59 – Wadym Straszkewycz 90+5

Czerwona kartka: Armin Pjetrović 88

Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)

Widzów: 1139

Bartosz Cabaj
W meczu 18 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z GKS Bełchatów 1:1.

2018-11-10 21:44:22

Rezerwy Pogoni Siedlce przegrały na wyjeździe z Hutnikiem Warszawa 0:3.

2018-11-03 21:49:47

W meczu 17. kolejki II ligi Pogoń Siedlce przegrała na wyjeździe z Ruchem Chorzów 1:2.