Szkoły i instytucje kultury z województwa mazowieckiego mogą już zgłaszać...
CZY MNIE JESZCZE PAMIĘTASZ ... PRL W SIEDLCACH

CZY MNIE JESZCZE PAMIĘTASZ...

Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach zaprasza 5...
Zabytki, miejsca pamięci, wymiana źródeł ciepła oraz edukacja zdrowotna w regionie siedleckim i powiecie mińskim ze wsparciem sejmiku

Zabytki, miejsca pamięci,...

Są pieniądze na realizację kolejnych czterech programów wsparcia. Tym...
Najlepsze mazowieckie smakołyki wybrane

Najlepsze mazowieckie...

Pulpety rybne w galarecie, wiejski zawijaniec mięsny, pieczony sum w...

2018-03-18 12:23:04

W meczu 18 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce wygrały w derbach z Nike Węgrów 3:2.

Pierwszy set przebiegał po myśli Nike, które wygrały 25:20. W drugiej partii po bardzo zaciętej i emocjonującej końcówce Ósemka triumfowała 25:23. W trzeciej odsłonie ponownie lepszy były przyjezdne. Siedlczanki nie złożyły jednak broni i w dwóch kolejnych setach odwróciły losy spotkania. W czwartej partii Ósemka wygrała 25:18, natomiast w tie-break’u podopieczne Jarosława Plewińskiego nie dały szans ekipie z Węgrowa i triumfowały 15:7.

Mecz z Nike był ostatnim starcie w rundzie zasadniczej. Ósemka zakończyła ją na piątym miejscu. W związku z tym siedlczanki czeka rywalizacja w fazie play-off. Rywalkami Ósemki będzie BAS Białystok. Pierwsze starcie odbędzie się 24 marca o godzinie 19:00 w Siedlcach.

Ósemka Siedlce – Nike Węgrów 3:2 (20:25, 25:23, 18:25, 25:18, 15:7)

Bartosz Cabaj
KPS Siedlce poinformował, że u jednej osoby z drużyny stwierdzono pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem.

2020-10-14 23:05:54

KPS meczami z Gwardią Wrocław zakończył rywalizację w sezonie 2018-19. Siedlczanie zajęli siódme miejsce.